Podložka do kočíka obojstranná bodky – sivá

35.00 25.00

Podložka do kočíka obojstranná bodky – sivá

Šírka: 35 cm
Dĺžka: 75 cm
Hrúbka: 1,5 cm

Skladom do 1-3 dní

Popis

Popis

Podložka do kočíka obojstranná bodky – sivá

Mäkká obojstranná podložka do kočíka , ktorá poskytuje pohodlnú cestu kočíkom pre vaše dieťa a chráni interiér kočíka pred nečistotami a opotrebením. V teplých dňoch bude bavlnená strana rohože poskytovať ochranu pred nepríjemným čalúnením kočíka a v chladnejších dňoch dodá správnu teplotu.

Otvory pre bezpečnostné pásy boli navrhnuté tak, aby sa vložka dala ľahko nastaviť na každý kočík. Podložka tiež obsahuje ochranné pásy, ktoré chránia pred nepríjemným stlačením pásu.

Motýľový vankúš zaručuje pohodlie vášho dieťaťa počas každej cesty. Bol profilovaný tak, aby chránil jemnú hlavu dieťaťa pred nárazmi a padajúcou hlavou zo strany na stranu pri výkyve kočíka alebo auta.

Podložka do kočíka obojstranná bodky – sivá

Šírka: 35 cm
Dĺžka: 75 cm
Hrúbka: 1,5 cm

Obsah balenia:

Mäkká obojstranná podložka do kočíka
Ochranné pásy
Motýľový vankúš

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Podložka do kočíka obojstranná bodky – sivá”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 1,99 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.