Detský koberček na hranie – zajačik

32.00 22.00

hrubý, mäkký, hladký materiál
rozmer: 150 cm 
motív: zajačik

Skladom do 1-3 dní

Popis

Popis

Detský koberček na hranie – zajačik

Drahí rodičia. Predstavujeme produkt, ktorý určite zmení váš život. Každý z nás má veľkú radosť zo zábavy s našimi deťmi. Ukladanie kociek, budovanie rôznych konštrukcií, vytváranie krásnych vecí z malých prvkov – strávený čas s deťmi je najkrajší na svete, ale čo s tým neporiadkom?

Veľmi dobre vieme, že ide o najnepriaznivejšiu aktivitu. Od dneška sa všetko zmení! Náš produkt vám umožní premeniť upratovanie na veľkú zábavu. Náš detský koberček na hranie je hrubý, mäkký a materiál je hladký. Detičkám sa bude páčiť na tomto mieste a budete radi, že hračky z celého bytu pôjdu do podložky.

Po skončení hry stačí chytiť reťazec a stiahnuť všetky hračky, tým sa detský koberček na hranie zmení na praktickú tašku, ktorú môžete skryť do šatníka a dokonca si vziať so sebou na cestu. Najväčšou výhodou našej podložky je jej všestrannosť. Môže byť použitý ako koberec, rohož,  podložka na hranie doma alebo na terase.

Rozmer: 150 cm

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detský koberček na hranie – zajačik”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 1,99 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.