Späť
Fobo.sk » Obchod » Detské koberce » Detský koberček na hranie – jednorožec

Detský koberček na hranie – jednorožec

32.0  22.0 

Tvoja zľava: 10.0  (31.3%)

hrubý, mäkký, hladký materiál
rozmer: 150 cm
motív: jednorožec

Na sklade - expedujeme do 24 hod.

Popis

Popis

Detský koberček na hranie – jednorožec

Drahí rodičia. Predstavujeme produkt, ktorý určite zmení váš život. Každý z nás má veľkú radosť zo zábavy s našimi deťmi. Ukladanie kociek, budovanie rôznych konštrukcií, vytváranie krásnych vecí z malých prvkov – strávený čas s deťmi je najkrajší na svete, ale čo s tým neporiadkom?

Veľmi dobre vieme, že ide o najnepriaznivejšiu aktivitu. Od dneška sa všetko zmení! Náš produkt vám umožní premeniť upratovanie na veľkú zábavu. Náš detský koberček na hranie je hrubý, mäkký a materiál je hladký. Detičkám sa bude páčiť na tomto mieste a budete radi, že hračky z celého bytu pôjdu do podložky.

Po skončení hry stačí chytiť reťazec a stiahnuť všetky hračky, tým sa detský koberček na hranie zmení na praktickú tašku, ktorú môžete skryť do šatníka a dokonca si vziať so sebou na cestu. Najväčšou výhodou našej podložky je jej všestrannosť. Môže byť použitý ako koberec, rohož,  podložka na hranie doma alebo na terase.

Rozmer: 150 cm

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér GLS/ GEIS - 1,99 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod -
  4. Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Ihneď, po prijatí platby odosielame tovar k Vám. Pre urýchlenie je možné odoslať potvrdenie o zaplatení na náš e-mail info@fobo.sk